adv231

خاطرات رادیو «گلها »در ارسباران طنین انداز شد !

خاطرات رادیو «گلها »در ارسباران طنین انداز شد ! سانازجهان آرایی

رسیتال آواز ایرانی و پیانوی پژوهشی نامه آرزو به پاسداشت موسیقی برنامه رادیویی گلها جمعه 25 فروردین ساعت 20در فرهنگ سرای ارسباران برگزار شد...

به گزارش خبرنگارموسیقی آرمانی_حمیدرضاپورعابدابیانه : رسیتال آواز ایرانی و پیانوی پژوهشی نامه آرزو به پاسداشت موسیقی برنامه رادیویی گلها جمعه 25 فروردین ساعت 20در فرهنگ سرای ارسباران برگزار شد.

اجرای موسیقی با آواز صادق شیخ زاده، تنظیم و نوازندگی پیانوی فرشاد بیات در دو بخش آواز اصفهان با قطعاتی از مرتضی محجوبی ، مجید وفادار،جواد لشگری، عبدالحسین برازنده بخش هایی از این برنامه بود.

رسیتال نامه آرزو با دو اجرای ساز و آواز در مایه اصفهان ودشتی سعی دارد اشعار معاصررا در این سوال و جواب آوازی و ساز منشانه به عرصه موسیقی دستگاهی بگشاید تا با حفظ اصالت های ردیف، موسیقی برنامه ای در خور نام پاسداشت شوندگان باشد.

در ادامه می توانید عکس های سانازجهان آرایی را در ادامه مشاهده نمایید :

درباره ی آرمانی

 

 پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

 امید است ما و همکاران بتوانیم قدم کوچکی در هنر این مرزوبوم برداشته و کمکی برای هنرمندان عزیزمان باشیم .

 Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن تماس ( انتقادات و پیشنهادات) : 0903719495

 

 

 

2