adv231

نوای "جنجال دو دیوانه" در سالن وزارت کشور طنین انداز شد

شامگاه شب گذشته 19 اسفند 1395 پرواز همای و استاد عالیم قاسم اف کنسرت جنجال دو دیوانه را همت موسسه فرهنگی هنری آوای هنر در سالن وزارت کشور به روی صحنه برد ...

به گزارش موسیقی آرمانی_ حمیدرضا پورعابدابیانه : پرواز همای خواننده نام آشنای موسیقی کشورمان به همراه آقای نابغه آواز شرق استاد عالیم قاسم اف به همراه دو گروه نوازندگان ایرانی و آذری شامگاه شب گذشته 19 اسفند ماه 1395 در تالار بزرگ وزارت کشور به روی صحنه رفت .

در ابتدا قبل از شروع کنسرت جنجال دودیوانه قطعه ای ارکسترال که توسط پرواز همای اجرا شده بود به همراه تصاویر جنگ تحمیلی و شهدای 8 سال دفاع مقدس به اجرا در آمد که سالن وزارت کشور با اینکه مملوع از علاقمندان و هواداران دو خواننده نام آشنای کشورمان و همچنین نابغه آواز شرق بود در سکوتی چند دقیقه ایی فرو رفت .

ابتدا نوازندگان دف و ناقاره با تشویق حاضرین به روی صحنه آمدند و در بدو ورد به هنرنمایی پرداختند . ومجدد علاقمندان با شور و استیاق منتظر آمدن پرواز همای و استاد عالیم قاسم اف به روی صحنه بودند .

با آمدن پروزا همای و استاد عالیم قاسم اف صدای تشویق حاضرین فضای سالن را به وجد آورد و از طرفی توسط افرادی استیج سالن وزارت کشور گلباران شد .

در این کنسرت که دوبخش قرار داشت :

1 _خدا در روستای ماست _بی کَس _حال پریشانی_ دیوانه چو دیوانه ببیند _ترکیب آهنگ های آذری و فارسی _موسیقی آذری _سر مست

2_همنوازی سازها _بی من مخور شراب _سن یاریمین قاصد سن ( آواز) _شیرین لبی _جنجال دودیوانه _آواز _دیوانه تر شدم _نگار ختنی اجرا شد که همخوانی حاضرین در سالن بیانگر رضایت و علاقه بسیار آنان به این قطعات بود .

از نوازندگانی که در این کنسرت در کنار همای و استاد عالیم قاسم اف به هنرنمایی پرداختند می توان به :

پاشا هنجنی( نی ) محمود نوذری ( سنتور) اسفندیار شاهمیر (دف) میلاد علیپور( بم تار) مسلم علیپور( کمانچه ) اشاره کرد .

در پایان موسیقی آرمانی از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری آوای هنر آقای نیکونیا که در جهت پوشش خبری این رسانه تا به امروز را یاری نمونده اند نهایت تشکر و قدرانی می نماید .

در ادامه می توانید عکس های مهدی هاشمی را از این نشست مشاهده نمایید :

درباره ی آرمانی

 

 پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

 امید است ما و همکاران بتوانیم قدم کوچکی در هنر این مرزوبوم برداشته و کمکی برای هنرمندان عزیزمان باشیم .

 Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن تماس ( انتقادات و پیشنهادات) : 0903719495

 

 

 

2