adv231

کنسرتی با طعم خاطره بازی /کاوه یغمایی با منشور به روی صحنه رفت

کاوه یغمایی خواننده ی کهنه کار سبک راک " پس از ماه ها دوری از اجرا ، برای اولین بار در "تالار بزرگ وزارت کشور" در یک سانس روی صحنه رفت ...

به گزارش خبرنگارموسیقی آرمانی_حمیدرضاپورعابدابیانه: شامگاه شب گذشته 23 تیرماه ، کاوه یغمایی خواننده ی کهنه کار سبک راک " پس از ماه ها دوری از اجرا ، برای اولین بار در "تالار بزرگ وزارت کشور" در یک سانس روی صحنه رفت . شرکت فرهنگی هنری "آوای هنر" به مدیریت "محمد جلیل پور" تهیه کنندگی این کنسرت را بر عهده داشتند .

با تاخیر 25 دقیقه ای ، نوازنده های اصلی به همراه گروهی چند نفره با درامز های خود و چوب های شبرنگ در تاریکی سالن به روی صحنه آمدند و قطعه ی "تردید" از آلبوم منشور آغازگر اجرای امشب بود.

در ادامه قطعات "منشور" ، "خاطره بازی" ، "چهل و هشت ساعت" ، "زخمی" ، "کوچه" از آلبوم منشور و "اولین حرف" ، "جاده" از آلبوم سکوت سرد و "مترسک" ، "پنجه های آواز" از آلبوم مترسک  و دو قطعه ی اینسترومنتال اجرا شدند .

دو قطعه ی اینسترومنتال که قطعه ی دوم "شیشلری" نام داشت با استقبال زیادی از سوی حضار رو به رو شد که با هنرنمایی نوازنده مهمان ویولون یعنی "بابک شهرکی" همراه بود .

در هنگام اذان مغرب که مجبور به سکوت بودند به احترام این دقایق ملکوتی و مقدس کاوه یغمایی یادی از شهدای حادثه ی پلاسکو کرد .

در انتهای برنامه و هنگام اجرای قطعه ی "چهل و هشت" کاوه از برادر خود "کامیل یغمایی دعوت کرد و یادآور این نکته شد که تاکنون فرصت همکاری ای باهم نداشتند .

گروه ارکستر این خواننده را هنرمندانی چون :

نیما حمیدی (درامز) ، شاهرخ ایزدخواه (گیتار الکتریک) ، مسعود همایونی (گیتار الکتریک) ، بابک ریاحی پور (گیتار باس) ، کامیل یغمایی (گیتار الکتریک) ، بابک شهرکی (ویولون) ، نیلوفر فرزند شاد  (پیانو و کیبورد) ، ساتگین یغمایی (کیبورد) و همچنین اعضایی از گروه Minus-1  ، به همراه شهرام شعرباف به عنوان صدا بردار کاوه را در این اجرا همراهی کردند .

از جمله مهمانان ویژه و سر شناسی که به تماشای این برنامه پرداختند می توان به :

سیامک انصاری ، شهره سلطانی ، علی شوکت ، آریا عظیمی نژاد اشاره کرد

با تشکر فراوان از آقای "محمد جلیل پور" مدیر عامل محترم شرکت فرهنگی هنری "آوای هنر" ، آقای " علی نیکو نیا " مسئول روابط عمومی که نهایت همکاری را با سایت "موسیقی آرمانی" داشتند .

در ادامه میتوانید عکس های زیبای این اجرا را از دوربین "رضا سرکشیک  " مشاهده کنید :

درباره ی آرمانی

 

 پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

 امید است ما و همکاران بتوانیم قدم کوچکی در هنر این مرزوبوم برداشته و کمکی برای هنرمندان عزیزمان باشیم .

 Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن تماس ( انتقادات و پیشنهادات) : 0903719495

 

 

 

2