adv231

با اجرای قطعه جدید «حالم خرابه»

گروه سون به دیدار هواداران خود رفت

شامگاه شب گذشته 19 اسفند 1396 گروه سون در سالن همایش های برج میلاد به روی صحنه رفت ...

به گزارش خبرنگار موسیقی آرمانی_حمیدرضاپورعابدابیانه: شامگاه شب گذشته  19 اسفند 1396گروه سون با جدیدترین قطعات خود در سالن همایش های برج میلاد در دوسانس به همت موسسه فرهنگی هنری آوای دوران به مدیریت خانم کاویانی و تهیه کنندگی رسول ترابی به روی صحنه رفت .
در ابتدا این کنسرت راس ساعت 7:30 با پخش تیزرهای تبلیغاتی کنسرت اشوان، شروع شد و قطعه ی عاشقت میشم آغاز گر این کنسرت بود که با ورود گروه به روی سن، خوانده شد.
در ادامه این کنسرت دیره، تنهاترین، ادعا، نرو، بوی عید، راهی پیش روم بزار، ستاره، دنیای بعد از تو، اولین عشق، دوستت دارم، واست میمیرم؛ به ترتیب از قطعاتی بود که در این کنسرت اجرا گردید که مانند همیشه با استقبال بی نظیر هوادران خود روبه رو میشد.                                  
همچنین از دیگر اتفاق کمتر رخ داده در کنسرت های اخیر این بود که به مناسبت روز مادر، آرش قنادی مادرش را که از مهمانان ویژه کنسرت بود، در آغوش گرفت و روز مادر را به همه مادران سراسر جهان تبریک گفت و در مورد نظرات مردم در فضای مجازی؛ که بعضاً دور از ادب هستند انتقاد کرد.
 و در آخر این گروه سرشناس و پرطرفدار نسل جوان کشور از مجموعه برج میلادتهران ، گروه صدابرداری و تصویربرداران و موسسه آوای دوران و تهیه کننده کنسرت آقای رسول ترابی، تشکر کردند.
همچنین موسیقی آرمانی از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری آوای دوران آقای امیرهوشنگ امیر شکاری که در پوشش خبری ،تصویری این رسانه را یاری نمودند کمال تشکر را دارد .
در ادامه می توانید عکس های شروین چهره نواز را از این کنسرت مشاهده نمایید :

درباره ی آرمانی

 

 پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

 امید است ما و همکاران بتوانیم قدم کوچکی در هنر این مرزوبوم برداشته و کمکی برای هنرمندان عزیزمان باشیم .

 Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن تماس ( انتقادات و پیشنهادات) : 0903719495

 

 

 

2