adv231

با اجرای آثاری ازموزارت ،هَندل،شوبرت،باخ و میرزائیان

برترین های موسیقی جهان در ارسباران طنین انداز شد

شامگاه شب گذشته 11 اسفند ماه 1396 ارکستر وکُر ارسباران به رهبری سرژیک میرزائیان در فرهنگسرای ارسباران به روی صحنه رفت ...

 به گزارش خبرنگارموسیقی آرمانی_حمیدرضاپورعابدابیانه : شامگاه شب گذشته  ارکستر و کُر ارسباران  به رهبری سرژیک میرزائیان در دومین اجرای خود در روزهای 10 و 11 اسفند ماه 1396 در سالن فرهنگسرای ارسباران به روی صحنه رفت .

در ابتدا این کنسرت برعکس همه ی کنسرت ها که با تخیر شروع می شد دقیقا راس ساعت 20 آغاز گردید و  بنا به برنامه ریزی ها رپرتوار در دو بخش  1 پارت ارکستر و پارت 2 کُر و ارکستر برای حاضرین در سالن تدارک دیده شده بود .

در ادامه حاضرین در سالن هنرمندان  نوازنده را با تشویق های مکرر  به روی صحنه فرا خواندند و پس از تکمیل نوازندگان در هر بخش سرژیک میرزائیان رهبر ارکستر و کُر ارسباران به روی صحنه حاضر شد که با حضورش قلب حاضرین برای شروع اول اجرا به تپشی افتاده بود و لحظه شماری برای اجرای قطعات شروع گردید .

در اولین بخش پارت اجرای ارکستر آثار شماره  :99 _107_96_103_110_109_112_115 به آهنگسازی سرژیک میرزائیان و ترتیب اجرا گردید که با استقبال بی نظیر حاضرین در سالن روبه رو شد .

در دومین بخش که در حالی زمان استراحت بین دو بخش به پایان رسیده بود و حاضرین در سالن حضور پیدا کرده بودند  نوازندگان روی صحنه حاضر شدند و گروه کُر ارسباران به جمع هنرمندان ارکستر پیوستند و شکوه و جلال وصف ناشدنی را به سالن بخشیدند .

در ادامه دومین بخش این کنسرت آثاری از موزارت ، هَندل ، شوبرت  و باخ و سه اثر از استاد میرزائیان به شماره : 24_114_113_111 به زیبایی هر چه تمام در سالن فرهنگسرای ارسباران طنین انداز شد و شبی بیاد ماندنی را برای شرکت کنندگان در این کنسرت بر جای گذاشت .

در ادامه به هنرمندانی که در دو بخش کُر و ارکستر حضور داشتند می توان به :

خط آوازی سوپرانو :           

افسانه حسن زاده / آرزو خانی / ریحانه خلیلی پور/هستی خمان/شادی دهلوی/ساراسیمایی/روشنک شاوردی/زیبا شکیبا/ساغرفرامرزی /ریحان فرهادی/سمانه عبداللهی /مهدیه عنصری /شیرین عسگری / سعیده نمازی /نیگین وطنی

خط آوازی آلتو :

تینا تقوی / زهرا توانا /ارغوان توانا /فرح ثبوتی / مریم جامعی مقدم / غزاله دانشور / یاسمن رومینا /صنم شریفی /الهام شوشتری / مریم طاهر خانی /آندیا عباسیان /گلنار علیزاده / لیلا فاطمی /ندا قاسمی / شیوا قدردان / مرجان کاشف / سیمین مقربی / ارغوان نیرومند / ساقی نیکویی / عهده  یار محمدی

خط آوازی تنور :

محمد حسین امامی /شایان بیات /فرزین تهرانی /حسن جعفری اسبق /محمدرضا حسنی /امید خواجه وند /نیما شیروانی/عسگرصدیقی /شهاب الدین عابدیان / محسن گودرزی /فرهنگ مهرورزان / مهرداد نایبان / بهزاد والی

خط باس

رسول آراسته /علی پیریایی/ محمدپیرمرد/مانلی توانا /نصرالله حاجی رئیسی /حسین کشوری / حسین محمودی /محمدرضا مجیدی

و در بخش ارکستر به :

ویولون یک :

علیرضا محمدی / نسیم حسینی /محدعلی غریبی /موژان میرزایی / نوید سرافراز/ پویا عشقی نژاد/شهرزاد اِنکشافی /محکمد حسین زهتابی

ویولون دو :

بهاره بیات /پویا آزادی میلانی /ساناز نوربخش/الهام آقا بابایی/ سپیده سام/نبید کیخا/غزل ذانا/آتنا عزیزی

ویولون آلتو :

همایون همت آبادی /سینا کلوت/مهرنوش مهرپویا/سعیدعبادوز/سهیل بهنام/افسانه خضرلو

ویولونسل :

امیدهمدانی/ابراهیم قائدی/مریم کبریتی/مژگان امیرسرودی/نفیسه شیخ محمدی/صدیقه محمودی/ادریس مرادی

کنترباس :

سیامک صانعی/آوا پورنادر

توبا : افشار حشمتیان

ترومپت : بابک میردادیان

فلوت لیدا باقری

فلورتام و اسنیر ( سایدرام ) علیرضا خسروی

سیمبال و تری انگل : رضا نعیمی

طبل بزرگ : اشکان کمال

تامبورین : وحید نجفی زاده

در این اجرا اشاره نمود .

همچنین موسیقی آرمانی از جناب آقای شهرام صارمی مدیر دپارتمان موسیقی فرهنگسرای ارسباران که مارا در پوشش خبری این کنسرت یاری نمودند کمال تشکر را دارد .

در ادامه می توانید عکس های مریم خیری را از این کنسرت زیبا مشاهده نمایید :

درباره ی آرمانی

 

 پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

 امید است ما و همکاران بتوانیم قدم کوچکی در هنر این مرزوبوم برداشته و کمکی برای هنرمندان عزیزمان باشیم .

 Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن تماس ( انتقادات و پیشنهادات) : 0903719495

 

 

 

2