adv231

تب کنسرت در آخرین روزهای پیش از محرم

  • لادن گلچین
  • یکشنبه, 03 تیر 1403 22:04
  • منتشرشده در موسیقی پاپ
  • خواندن 136 دفعه

 این روزها که به ماه‌های محرم و صفر نزدیک می‌شویم،...

  موسیقی آرمانی-لادن گلچین: این روزها که به ماه‌های محرم و صفر نزدیک می‌شویم، سالن‌های کنسرت چه در تهران و چه در شهرستان‌ها هر شب میزبان یکی از خوانندگان موسیقی پاپ و ایرانی هستند.
ساده می‌توان گفت تب کنسرت داغ داغ است و بازار موسیقی شکر خدا گرم
از عرفان طهماسبی که اولین اجراهای صحنه‌ای خود را تجربه می‌کند گرفته تا گروه‌های موسیقی و خوانندگان قدیمی‌تر مثل رضا صادقی، رضا یزدانی، ناصر زینلی، بهنام بانی، علیرضا طلیسچی و... به طور فشرده به دیدار مخاطبان خود می‌روند.
گویا ترافیک کنسرت‌ها به گونه‌ای است که در این میان به بعضی از هنرمندان، زمان خالی نرسیده و این امر عاملی دو سویه را به ذهن متبادر می‌کند؛ از یکسو باعث خشنودی است که سالن‌های کنسرت پر است و در همین اوضاع پیچیده و بغرنج اقتصادی؛ مردم هنوز به هنر اهمیت می‌دهند و در عین حال در این وانفسای ناامیدی عموم جامعه، به سرگرمی خودشان می‌پردازند.
از سوی دیگر تعدد هنرمندان و تعداد  کم  سالن‌هایی که قابلیت برگزاری اجرای کنسرت دارند، باعث می‌شود برخی از هنرمندان از این قافله عقب مانده و بر سر طرفداران آنان نیز کلاه می‌رود‌.
امید است با درایت و تدبیر مسئولین با کفایت،  اوضاع موسیقی داخلی کشور روز به روز سامان بیشتری یابد و هر روز شاهد رشد و پیشرفت چشم‌گیر موسیقی ایران عزیزمان در سطح داخلی و خارجی باشیم‌.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

گواهی ثبت در سامانه جامع رسانه های کشور

درباره ی آرمانی

  پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

مجوز مطبوعاتی

2