adv231

دفتر موسیقی در تیر ماه چند مجوز صادر کرد؟

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارش آماری مجوزهای صادره در حوزه تک آهنگ‌ها، آلبوم‌های موسیقی و نماهنگ‌ها در تیر سال ۱۴۰۲ را منتشر کرد...

موسیقی آرمانی به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آمار مجوزهای صادره دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تیر ۱۴۰۲ اعلام شد.
بر اساس این آمار، مجوز ۳۵۲ تک آهنگ، ۲۶ آلبوم موسیقی، ۲۲ نماهنگ و یک مجوز تاسیس و تمدید استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری صادر شده است.
همچنین در مدت یاد شده، ۱۲۸ اجرای صحنه‌ای موسیقی مجوز گرفته‌اند که دفعات اجراهای صحنه‌ای ۲۹۴ اجرا بوده است.
در میان تک‌آهنگ‌های مجوز گرفته، ۲۷۰ اثر در ژانر موسیقی پاپ، ۳۶ اثر در ژانر موسیقی تلفیقی، ۲۰ اثر در ژانر موسیقی نواحی، ۹ اثر در ژانر موسیقی سنتی، ۸ اثر در ژانر موسیقی کلاسیک، ۸ اثر در ژانر موسیقی الکترونیک و یک اثر در قالب موسیقی کودک تولید شده‌اند.
در بخش آلبوم‌ها نیز مجوز ۷ آلبوم موسیقی سنتی، ۲ آلبوم موسیقی کلاسیک، ۴ آلبوم موسیقی پاپ، ۲ آلبوم موسیقی نواحی، ۸ آلبوم موسیقی تلفیقی، ۲ آلبوم موسیقی الکترونیک و یک سرود در تیر ۱۴۰۲ صادر شده است.
برای این آثار مجوز انتشار صادرشده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

گواهی ثبت در سامانه جامع رسانه های کشور

درباره ی آرمانی

  پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

مجوز مطبوعاتی

2