adv231

مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت هنری شد

  • شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 22:26
  • منتشرشده در موسیقی پاپ
  • خواندن 218 دفعه

تودیع و معارفه مهدی وجدانی و مجید فروغی در دفتر معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد...

به گزارش خبرنگار موسیقی آرمانی _ حمیدرضا پورعابدابیانه : با حکم سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید فروغی به‌عنوان مدیر روابط عمومی این معاونت منصوب شد.

حسینی در این حکم نوشته است: نظر به تجربه و سوابق مؤثر شما در امور روابط عمومی و ارتباط با رسانه به‌موجب این حکم به سمت"مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری" منصوب می‌شوید. قطعاً با توجه به نیاز مبرم جامعه مخاطب به دریافت اطلاعات متقن و قابل اتکا، لزوم همکاری نزدیک با رسانه‌های مختلف و همچنین مراجع ذی‌ربط ازجمله مرکز روابط عمومی وزارت متبوع، برنامه‌ریزی و فعالیت‌های تحت نظر خود را بر موارد یادشده استوار خواهید ساخت. از خداوند بزرگ توفیق جنابعالی را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان خواستارم.

مجید فروغی کارشناسی روزنامه‌نگاری و کارشناسی ارشد تحقیق در ارتباطات  و چندین سال سابقه و تجربه فعالیت در حوزه روزنامه‌نگاری دارد. فروغی مدیریت روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت روابط عمومی جشنواره‌های ملی و بین‌المللی را در کارنامه خود دارد و از سال 1389 تاکنون مدیر روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی است.

نگارش مقالات و تدریس در رشته روابط عمومی و خبرنگاری نیز از فعالیت‌های فروغی است.

سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح  از زحمات مهدی وجدانی در دوره مدیریت روابط عمومی معاونت امور هنری قدردانی کرد.

حسینی در لوح تقدیر برای وجدانی نوشته است ضمن ابراز سپاس از زحمات و تلاش‌های جنابعالی در دوره تصدی مدیریت روابط عمومی معاونت امور هنری، توفیق و سربلندی شمارا از خداوند متعال خواستارم.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • اندازه قلم

درباره ی آرمانی

 

 پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

 امید است ما و همکاران بتوانیم قدم کوچکی در هنر این مرزوبوم برداشته و کمکی برای هنرمندان عزیزمان باشیم .

 Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن تماس ( انتقادات و پیشنهادات) : 0903719495

 

 

 

2